Julia Siedlaczek

Pogodna​, uśmiechnięta pasjonatka tańca, która od dziecka marzyła by zostać tancerka. Zawsze czuła w sobie ogromny dryg do tańca, ale dopiero w dorosłym życiu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć realizować taneczne marzenia.

Przez kilka lat poszukiwała tego jedynego stylu tańca, który chwyci ją za serce i pozwoli wyrazić siebie w sposób, który zawsze pragnęła. Próbowała swoich sił tańcząc hip hop, commercial, twerk, nawet zumbę – każdy z tych styli miał swój niepowtarzalny urok, ale to Bachata skradła ​j​ej serce i stała się ​j​ej prawdziwą miłością.

Bachata stała się ​j​ej drogą do głębokiego wyrażania siebie, a taniec stał się integralną częścią ​j​ej życia. Co jeszcze możecie się o ​niej dowiedzieć? Należ​y do grupy zdolnych i pięknych ​Bachateras „Alma Latina” by Klaudia Perdek. Razem z grupą biorą​ udział w wielu pokazach tanecznych.

Jej osiągnięcia to 3 miejsce z grupą choreograficzną Adrianna Ladies Team na Bachata Champions Festival Cracow 2023​ oraz 2 miejsce podczas International Bachata Summer Championship Croatia 2023​.