Oliwia Szewczak

Oliwia Szewczak

Muzyka i tańce kubańskie to jej pasja od ponad dwunastu lat. Naucza od lat jedenastu. Do niedawna współwłaścicielka w szkole tańca Oye! Obecnie – wolny strzelec otwarty na współpracę ze wszystkimi. Od wielu lat ma przyjemność prowadzić zajęcia regularne w Warszawie jak i warsztaty w Polsce i za granicą. Obecnie specjalizuje się przede wszystkim w salsie kubańskiej/casino/timbie w parach oraz w technice reggaeton. Do tego dochodzą różne techniki oraz projekty około tematyczne oraz specjalistyczne.

Na zajęciach stara się być wymagająca ale i doceniająca, szczera i uśmiechnięta.Wymaga bo chcę nauczyć jak najlepiej. Ceni sobie osoby, które szanują taneczne i muzyczne fundamenty, które zdają sobie sprawę, że bez fundamentów domu nie zbudują. W doskonaleniu tańca najważniejsze są dla niej dwie rzeczy: muzyka i technika. Jednak mimo pracy nad techniką i muzyką nie może zabraknąć w nas pasji, miłości i zabawy.
„Taniec jest odzwierciedleniem muzyki, ale również naszych emocji. Uczymy się tańca po to aby lepiej się bawić, lepiej odczuwać i dobrze spędzać czas. Każdy z nas ma inne potrzeby. Dla mnie taniec jest sercem a dla Ciebie?”