Nabór do Mambonitas!

Grupa choreograficzna Natalii Kawy

11.09

Nabór do Mambonitas!

Grupa choreograficzna Natalii Kawy

11.09

Nabór do Mambonitas!

Grupa choreograficzna Natalii Kawy

Mambonitas w Warszawie! Przyjdź i spróbuj swoich sił! Doskonal technikę pod okiem zawodowej tancerki i instruktorki – wielokrotnej Mistrzyni Polski i Europy w tańcach karaibskich. Bądź częścią grupy Mambonitas, z którą będziesz miał/miała okazje występować na różnych wydarzeniach i festiwalach tanecznych. Jeżeli nie lubisz stać w miejscu, a stale polepszać swoje umiejętności to coś dla Ciebie!

Kto może zgłosić się do projektu?

Projekt jest stworzony z myślą o kobietach i mężczyznach. Nie jest ważne to czy jesteś zawodowym tancerzem/tancerką czy nie. Na nabór może przyjść każda osoba znająca podstawy. Na zajęciach będziesz pracować nad techniką, poszerzysz zakres kroków a także wzmocnisz swoje ciało. Nauczysz się także choreografii, z którą będziemy występować na różnych wydarzeniach i festiwalach tanecznych 🙂

Jeżeli nie jesteś chętny/chętna na pokazy, występy nie są obowiązkowe!

Dołącz do eventu naborowego na FB 🙂

Nabór do grupy odbędzie się w formie zajęć w poniedziałek 11.09 o 20:30.

Lokalizacja: Samo Centrum Wszechświata, ul. Chłodna 29 (WEJŚCIE OD KROCHMALNEJ), Sala Loft

Cena naboru: 45zł

Zajęcia regularne grupy będą odbywać się w godzinach 20:10 – 22:10 (2h tygodniowo) w poniedziałki od 18.09 w tej samej lokalizacji.

Zapisy na nabór TUTAJ

Jeśli masz pytania dotyczące grup choreograficznych napisz do nas na [email protected]

CO PO NABORZE? 🙂
Jeśli przejdziesz nabór (trzymamy kciuki!):

  • zapraszamy na dedykowane konto fitssey dla grup choreograficznych: app.fitssey.com/SalsaLibreChoreo,
  • gdzie możesz zapoznać się z regulaminem grup (aby go poznać zarejestruj konto na tym koncie – pojawi się prośba akceptacji regulaminu)
  • oraz ich cennikami. Podane tam ceny to ceny przy wybraniu formy płatności poprzez podpięcie karty i jej automatyczne, comiesięczne obciążenie. Dla tej grupy ta cena to 299zł za miesiąc.
  • Są też możliwe ręczne, jednorazowe płatności (szybki przelew lub blik poprzez fitssey), jednak cena w takim wypadku jest wyższa (349zł za miesiąc).
  • w związku z tym, że ta grupa zaczyna regularne zajęcia w połowie miesiąca pierwsza płatność będzie wynosiła 150% ceny i będzie obejmowała połowę września i cały październik.
    Od listopada będzie już normalna płatność miesięczna.
  • Jest też możliwość ustalenia zniżki w razie chęci udziału w innych grupach choreograficznych Salsa Libre w sezonie 2023/24. Prosimy o kontakt w tej sprawie na [email protected]

Amigos! Regulamin grup choreograficznych ma następującą treść. Akceptuje się go przy zakładaniu konta w systemie fitssey dedykowanego grupom choreo i można go następnie (wraz z polityką prywatności) zawsze znaleźć w swoim profilu na fitssey’u (trzy kreseczki > ustawienia konta).

Zobacz jak tańczą Mambonitas! :O