Zostań statyst(k)ą

Tańcz GRATIS!

Zostań statyst(k)ą

Tańcz GRATIS!

Zostań statyst(k)ą

Tańcz GRATIS!

Jeśli ukończyłeś jeden z poziomów nauki danej techniki tańca w Salsa Libre i chodzisz regularnie na wyższy poziom, możesz przychodzić bezpłatnie na mniej zaawansowane zajęcia, aby powtórzyć program, pomagając nam jednocześnie w utrzyaniu dobrych proporcji Pań i Panów na naszych kursach!

Zasady statystowania.
Jeżeli skończyłeś poziom P1 i zacząłeś uczęszczać na poziom P2 w naszej szkole, możesz zostać statystą na wszystkich kursach P1 dostępnych w naszym studiu. Podobnie jest z wyższymi poziomami: jeżeli ukończyłeś P3, możesz uczęszczać na poziomy P1 oraz P2.
Uwaga! Od poziomu S2 w górę (S2, S3, S4, S-open, Z1, Z2, Z3, Z4, Z-open) program zajęć jest już na tyle autorski, że każdy z Was wyniesie z zajęć coś nowego, zapraszamy do korzystania z zajęć według cennika:)

Plusy bycia statystą.
Przede wszystkim na zajęcia uczęszczasz całkowicie bezpłatnie! Jedynym warunkiem jest aktualne uczęszczanie na zajęcia wyższego poziomu. Jako statysta na kursy możesz wchodzić dowolną ilość razy w ciągu tygodnia. Umożliwia to solidną powtórkę przerobionego już materiału. Dzięki statystowaniu jesteś coraz lepszy w tańcu i na parkiecie!

Jak zostać statystą?

  • Bezpośrednio przed kursem należy zgłosić się do recepcji, a nastepnie instruktora. Nie odwrotnie:)))
  • Recepcja sprawdzi proporcje na kursie oraz pokieruje na właściwą salę. Uwaga! Jeżeli na kursie nie potrzebujemy wsparcia, a chcesz zostac na zajęciach, zapraszamy do opłacenia zajęć.

Przyjdź, rozwijaj się i tańcz bezpłatnie!