Sylwester BE YOURSELF w Salsa Libre

2023/24

31.12

Sylwester BE YOURSELF w Salsa Libre

2023/24

31.12

Sylwester BE YOURSELF w Salsa Libre

2023/24

Amigos! Kolejny rok za nami, nadchodzi czas aby powitać Nowy Rok w doborowym towarzystwie tanecznym! Masz dość sztywnych imprez z uginającymi się stołami? BAW SIĘ TAK JAK CHCESZ! Chcesz na luzie, świetnie się bawiąc, spędzić tę noc ze znajomymi – PRZYJDŹ DO NAS!

Dołącz do eventu na fb

Zapraszamy Was serdecznie na imprezę sywestrową 2023/24, na której przygotujemy dla Was:
👉 lekcje przedimprezowe
👉 2 parkiety:
❤️‍🔥 salsa – DJ Starzyk
❤️‍🔥 bachata – DJ MomoLatino (Włochy/Czechy)

👉 BRING YOUR OWN BOTTLE & wszystkie inne pyszności!
👉 animacje
👉 fantastyczna atmosfera!

Zobaczcie jak bawiliśmy się na jednej z poprzednich edycji Sylwka w SL

Animacje, które porwą Wszystkich do wspólnej zabawy w wykonaniu instruktorów Salsa Libre, a jak animacje to i konkursy z nagrodami (informacja o nagrodach wkrótce)!

🍾🦑🍍🥦🍠🥐🥗🥘🍄🥨🍺
Impreza ma charakter paradomówkowy i panuje zasada BYOB (Bring Your Own Bottle)!
Zachęcamy również do przyniesienia własnych wypieków oraz innych wytworów Waszej sztuki kulinarnej.
Jednym słowem coming out w zakresie Waszych talentów kucharskich 🙂
🍾🦑🍍🥦🍠🥐🥗🥘🍄🥨🍺
Na sali 4 przygotujemy salę towarzysko-konsumpcyjną, na której jak przy poprzednich edycjach posilaliśmy się między tańcami pysznymi potrawami, przekąskami i sałatkami, których bogactwo niepomiernie nas zaskoczyło 🙂 Nie inaczej będzie zapewne i w tym roku!

UWAGA! Przypominamy, że nasz Sylwester nie jest imprezą „zasiadaną” – nie ma rezerwowanych na stałe stolików i miejsc do siedzenia. Nasza impreza jest taneczna i w tym sensie przypomina klasyczną imprezę salsową lub bachatową. Oczywiście mamy też na salach kanapy i pewną ilość stolików, także siąść będzie gdzie!

🕥 Start imprezy: godz: 21:00! Ale lokal jest dla Was dostępny od 20:00, szczególnie celem zasilenia lodówek oraz stołów na sali nr 4 🙂

💃🕺 O godzinie 21:00 zaczynamy imprezę 2 lekcjami dla tych, którzy jeszcze nie tańczą salsy i bachaty (zupełnie od podstaw)

💸 Cena:
– 90zł – do końca października
– 120zł do końca listopada
– 140zł do 20. grudnia
– 160zł do 30. grudnia
– 200zł w dniu imprezy i na miejscu (jeśli zostaną miejsca). Prosimy o upewnienie się czy są miejsca u Długiego (Łukasz Błahut tel: +48 797 891 299)

📩 Zapisy:

Upraszczamy nam wszystkim metodę zapisu – udostępniamy możliwość zakup online przez PayU (szybki przelew, blik) – kliknij w poniższy czerwony przycisk.

Jeśli nie masz możliwości opłaty szybkim przelewem i chcecie dokonać opłaty tradycyjnym przelewem cena jest o 10zł wyższa – poprosimy w takim wypadku o kontakt z nami na [email protected]

Przed Sylwestrem w dniach 27.12-30.12 zapraszamy na intensywne kursy przedsylwestrowe Dołącz do nas i rozpocznij Nowy Rok tanecznym krokiem!

Hasta la Vista en la Pista!