Daria Dudek

Daria Dudek

Naturalny wdzięk, połączony z pracowitością i dbałością o detale. Przekazuje wiedzę w przystępny sposób i motywuje kursantów w myśl zasady, żeby stawać się najlepszą wersją samego siebie. Zwierzę imprezowe, stała bywalczyni parkietów socjalowych w Polsce i Europie, zaraża energią i miłością do tańca.

Właścicielka szkoły tańca Casa de la Danza w Lublinie. Instruktorka od 2017 roku.

Pionierka stylu Bachata Sensual w swoim mieście, uczy na stałe w Lublinie i w Warszawie oraz na licznych eventach w Polsce i za granicą.

Zdobywczyni licznych tytułów mistrza i vicemistrza wraz z klubem tanecznym La Familia Lublin na Mistrzostwach Polski IDO w latach 2016-2018 w kategoriach grupowych i w parach oraz II miejsca w bachacie w parach na Międzynarodowym Turnieju w Ossie.

Twórczyni grupy pokazowej Fuerza Ladies Team. Kreatorka licznych projektów dla kobiet. Należy do teamu Grupo Esencia Poland, który realizuje międzynarodowe projekty Grupo Esencia prowadzonego przez słynny duet Marco i Sara.Promotorka i ambasadorka wielu eventów polskich i zagranicznych. Z uporem mobilizuje kursantów do podróżowania i praktykowania wiedzy nabytej podczas zajęć na parkietach socjalowych.

Obejrzyj moje wideo