Salsa Libre Champions

Zajęcia dla dzieci i młodzieży!!!

Salsa Libre Champions

Zajęcia dla dzieci i młodzieży!!!

Salsa Libre Champions

Zajęcia dla dzieci i młodzieży!!!

 Salsa Libre Champions, czyli sekcja tańca turniejowego dla dzieci i młodzieży.

Szukasz dla swojego dziecka aktywności, która nie tylko pozwoli na świetnie spędzony czas, ale również przyniesie korzyści dla jego rozwoju fizycznego i emocjonalnego? Chcemy Ci przedstawić propozycję, która z pewnością spełni te oczekiwania!

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko szkoliło się pod okiem jednego z naszych instruktorów, napisz do nas! Przygotujemy spersonalizowaną dla Ciebie ofertę i przedstawimy możliwe opcje nauki.

Taniec to nie tylko ruch i muzyka. To sposób wyrażania siebie, budowania relacji z rówieśnikami oraz poznawania własnego ciała. Zajęcia w Salsa Libre pomogą Twojemu dziecku w:

  • Rozwoju koordynacji ruchowej
  • Budowaniu pewności siebie
  • Nawiązywaniu pozytywnych relacji z rówieśnikami
  • Rozumieniu i wyrażaniu emocji przez ruch
  • Rozwinięciu pasji, która może towarzyszyć przez całe życie

Dlaczego warto wybrać Salsa Libre?

Doświadczenie

Jesteśmy najstarszą szkołą tańca w Warszawie, co przekłada się na bogate doświadczenie i sprawdzone metody nauczania.

Profesjonalizm

Nasza kadra instruktorska składa się z prawdziwych specjalistów w dziedzinie tańca, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Rozwój

Zajęcia taneczne nie tylko kształtują zdolności taneczne, ale również uczą dyscypliny, współpracy w grupie, a także budują pewność siebie.

Masz pytania? Napisz do nas

Instruktorzy

Ola Długosz

Tancerka Polskiej Federacji Tańca z licznymi osiągnięciami takimi jak np. Mistrzostwo Polski czy Vice-mistrzostwo Europy.

Uwielbia szkolić się u najlepszych jeżdżąc na liczne festiwale i warsztaty. Jest wytrwałą i pracowitą osobą, która na kursach zapewni Wam dużą dawkę endorfin.

Dodatkowo Ola należy do różnych teamów czerpiąc inspiracje do układania choreografii.

Wiktoria Kozłowska

Instruktorka, sędzina, choreografka oraz aktywna tancerka. Wiktoria przez 5 lat współpracowała ze Studiem Tańca Point w Końskich, w którym tworzyła choreografie oraz przygotowywała tancerzy do startów w Mistrzostwach Polski IDO i WADF. 

Natalia Kawa

Od najmłodszych lat jest związana z tańcem, który jest dla niej nie tylko pasją, ale także sposobem na życie. Specjalizuje się w różnych technikach tańca takich jak: salsa, bachata, merengue, jazz dance, modern jazz, tap dance.

Rafał Nozdryn-Płotnicki

Tancerz, trener i choreograf. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2014 r. zapisując się do szkoły tańca Royal Dance Center w Opolu. Szkolił się w niej przez 7 lat w zakresie przeróżnych technik i stylów tanecznych, poczynając od tańców latynoamerykańskich, przechodząc przez taniec klasyczny i współczesny, a kończąc na stepie amerykańskim i hip-hopie.

Salsa Libre – najstarsza i jednocześnie najlepsza szkoła tańca w Warszawie. Gwarantujemy, że Twoje dziecko będzie się u nas czuło jak w drugim domu, rozwijając swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy z pasją i zaangażowaniem przekazują wiedzę młodszym pokoleniom. Prowadzimy zajęcia taneczne na najwyższym poziomie, dbając o prawidłowy rozwój tancerza. Pojedyncze zajęcia składają się zarówno z nauki tańców, tj. salsa i bachata, ale również z rozgrzewki, techniki tańca, elementów rozciągania oraz wzmacniania. Wszystkie te elementy mają przygotować uczestnika do wykonywania choreografii oraz zapewnić mu bezpieczny trening. Taniec to przede wszystkim zabawa, a więc każde zajęcia prowadzone są w wesołej atmosferze i urozmaicone są różnymi grami i zabawami. Twoje dziecko na pewno nie będzie się z nami nudzić!