Wybuchowa oferta zajęć startujących od początku października!

Znajdziecie w niej Wasze ulubione zajęcia z poprzednich lat oraz wiele nowości.
Od 20.09 wracają również praktisy bachatowo-salsowe na Żelaznej!

Poza najlepszym mambo, bachatą i zoukiem poszerzona została mocno oferta salsy kubańskiej – zarówno dla tańczących jak i od podstaw. Mamy dla Was również nowe kursy kizomby.

Zajęć będzie również więcej – poszerzyliśmy współpracę z Samym Centrum Wszechświata i w tym sezonie te 2 lokalizacje (główne studio Żelazna i SCW – Chłodna) oddalone od siebie o niecałe 5 minut na piechotę będą tworzyć Warszawski Biegun Tańca 🙂

Dla tych, którzy bardzo poważnie podchodzą do metodycznego szlifowania techniki tańca i chcą spróbować swoich sił w pokazach mamy poszerzoną, mocną ofertę grup choreograficznych!

Jeżeli pragniesz stać się częścią społeczności, która żyje i oddycha tańcem, dołącz do nas i zacznij swoją przygodę na wyższym poziomie tańca już dziś!

A już 14. października zapraszamy na wyjątkową imprezę Bomba Latina z pokazami na otwarcie sezonu! Szczegóły wkrótce – zarezerwuj datę! 🙂

Formy tańca

Co nowego u nas:

Rozszerzamy ofertę salsy kubańskiej!

Od teraz możesz kompleksowo rozwijać swoje umiejętności, od podstaw po zaawansowane techniki takie jak son, reggaeton, rumbę, timbę i afrocubano.

Świetne Lokalizacje!

Oprócz naszego głównego Studia przy ul. Żelaznej 59, zapraszamy również na zajęcia w Samym Centrum Wszechświata przy ul. Chłodnej 29.

Grupy Choreograficzne!

Wybór jest ogromny – od grup solo po grupy w parach, od nowojorskiego mambo po kubańskie casino.

Salsa Libre Champions!

Jeżeli masz dzieci lub młodzież zainteresowaną tańcem, zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto?

Najlepsi instruktorzy

Nasza kadra to doświadczeni instruktorzy, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę. Jeśli spotkasz ich na imprezie nie będziesz mógł oderwać od nich wzroku!

Różnorodność

Oferujemy zajęcia w różnych formach tańca - od salsy i bachaty, przez zouk i kizombę, aż po sambę i reggaeton.

Elastyczność

Możesz dołączyć do zajęć w dowolnym momencie i wybrać formę, która najbardziej Ci odpowiada - solo czy w parze.

Salsa Libre to więcej niż taniec

W Salsa Libre tańczymy z sercem i duszą. Dla nas salsa, bachata i zouk to nie tylko kroki taneczne, ale przede wszystkim styl życia. Dołączając do naszej społeczności, wkraczasz w świat pełen pasji, przyjaźni i prawdziwych emocji. Jesteśmy nie tylko miejscem, gdzie uczysz się tańczyć, ale również społecznością skupioną wokół tańców latynoskich, gdzie każdy jest ważny i doceniany. 

Najbliższa impreza – sprawdź!

Nie masz czasu w tygodniu?

W naszej ofercie oprócz regularnych kursów w tygodniu znajdziecie intensywne crash coursy weekendowe – 1 poziom w 1 weekend! Dla bardziej zaawansowanych osób przygotowaliśmy crashe tematyczne umożliwiające zgłębienie dotychczasowej wiedzy oraz podwyższenie swoich umiejętności!

Zapisz się na zajęcia

  1. Sprawdź Grafik: Wybierz zajęcia, które Cię interesują.
  2. Zapisz Się Online: Ułatwiamy proces zapisów, wszystko załatwisz online. Tutaj znajdziesz instrukcję.
  3. Przyjdź i Tańcz: Czekamy na Ciebie w jednej z naszych 2 lokalizacji.

Opinie o Salsa Libre

Tomek Zet
Tomek Zet
2024-04-08
The best salsa school in town. You're not getting only some of the best instructors, but workshops and weekly salsa parties as well.
Max Rag (ragmaxone)
Max Rag (ragmaxone)
2024-03-14
Czasami gorąco ale bardzo dobre zajęcia, w bardzo dobrej atmosferze🙂
Karolina Gasinska
Karolina Gasinska
2024-03-05
Moja ulubiona szkoła salsy💜
Ewa Cyran
Ewa Cyran
2024-02-18
Chodzę na zajęcia od stycznia. Atmosfera i instruktorzy są genialni. Zajęcia są po polsku ale przychodzi dużo obcokrajowców i instruktorzy też mówią bardzo dobrze po angielsku i tłumaczą. Niestety klima słabo działa tzn nie chłodzi równomiernie całej sali. Wieje punktowo i dlatego uczestnicy niezbyt chcą ja włączać. W przypadku tańca towarzyskiego jest to duży minus bo niektórzy z nas ogromnie się pocą i jest to nieprzyjemne nie tylko dla spoconych tancerzy ale także partnerów. Znam temat z obu stron. Sądzę że Temperatura na sali powinna być niska, jeśli komuś jest chłodno to wystarczy założyć długi rękaw/bluze. Z tego powodu przydałyby się też prysznice. Niektórzy powinni zdecydowanie wykapać się przed treningiem 😅
Dorota Kaczyńska
Dorota Kaczyńska
2024-02-16
Wspaniałe miejsce. Młodzi ludzie, którzy kochają taniec. 🥰

Gdzie jesteśmy?