BIG BANG! Rozpoczynamy nowy sezon w SL!

Wybuchowa oferta zajęć startujących od początku października!

Znajdziecie w niej Wasze ulubione zajęcia z poprzednich lat oraz wiele nowości.
Od 20.09 wracają również praktisy bachatowo-salsowe na Żelaznej!

Poza najlepszym mambo, bachatą i zoukiem poszerzona została mocno oferta salsy kubańskiej – zarówno dla tańczących jak i od podstaw!

Zajęć będzie również więcej – poszerzyliśmy współpracę z Samym Centrum Wszechświata i w tym sezonie te 2 lokalizacje (główne studio Żelazna i SCW – Chłodna) oddalone od siebie o niecałe 5 minut na piechotę będą tworzyć Warszawski Biegun Tańca 🙂

Dla tych, którzy bardzo poważnie podchodzą do metodycznego szlifowania techniki tańca i chcą spróbować swoich sił w pokazach mamy poszerzoną, mocną ofertę grup choreograficznych!

Jeżeli pragniesz stać się częścią społeczności, która żyje i oddycha tańcem, dołącz do nas i zacznij swoją przygodę na wyższym poziomie tańca już dziś!

A już 14. października zapraszamy na wyjątkową imprezę Bomba Latina z pokazami na otwarcie sezonu! Szczegóły wkrótce – zarezerwuj datę! 🙂

Formy tańca

Co nowego u nas:

Rozszerzamy ofertę salsy kubańskiej!

Od teraz możesz kompleksowo rozwijać swoje umiejętności, od podstaw po zaawansowane techniki takie jak son, reggaeton, rumbę, timbę i afrocubano.

Świetne Lokalizacje!

Oprócz naszego głównego Studia na Żelaznej 59, zapraszamy również na zajęcia w Samym Centrum Wszechświata na ul. Chłodnej 29 oraz w Solec 38.

Grupy Choreograficzne!

Wybór jest ogromny – od grup solo po grupy w parach, od nowojorskiego mambo po kubańskie casino.

Salsa Libre Champions!

Jeżeli masz dzieci lub młodzież zainteresowaną tańcem, zapraszamy na zajęcia dla przyszłych mistrzów w wieku od 4 do 16 lat.

Dlaczego warto?

Najlepsi instruktorzy

Nasza kadra to doświadczeni instruktorzy, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę. Jeśli spotkasz ich na imprezie nie będziesz mógł oderwać od nich wzroku!

Różnorodność

Oferujemy zajęcia w różnych formach tańca - od salsy i bachaty, przez zouk i kizombę, aż po sambę i reggaeton.

Elastyczność

Możesz dołączyć do zajęć w dowolnym momencie i wybrać formę, która najbardziej Ci odpowiada - solo czy w parze.

Salsa Libre to więcej niż taniec

W Salsa Libre tańczymy z sercem i duszą. Dla nas salsa, bachata i zouk to nie tylko kroki taneczne, ale przede wszystkim styl życia. Dołączając do naszej społeczności, wkraczasz w świat pełen pasji, przyjaźni i prawdziwych emocji. Jesteśmy nie tylko miejscem, gdzie uczysz się tańczyć, ale również społecznością skupioną wokół tańców latynoskich, gdzie każdy jest ważny i doceniany. 

Najbliższa impreza – sprawdź!

Nie masz czasu w tygodniu?

W naszej ofercie oprócz regularnych kursów w tygodniu znajdziecie intensywne crash coursy weekendowe – 1 poziom w 1 weekend! Dla bardziej zaawansowanych osób przygotowaliśmy crashe tematyczne umożliwiające zgłębienie dotychczasowej wiedzy oraz podwyższenie swoich umiejętności!

Zapisz się na zajęcia

  1. Sprawdź Grafik: Wybierz zajęcia, które Cię interesują.
  2. Zapisz Się Online: Ułatwiamy proces zapisów, wszystko załatwisz online. Tutaj znajdziesz instrukcję.
  3. Przyjdź i Tańcz: Czekamy na Ciebie w jednej z naszych 3 lokalizacji.

Opinie o Salsa Libre

Paweł Legionowski
Paweł Legionowski
2023-07-27
Świetne miejsce, zajebisty właściciel, który dobiera do siebie taką samą kadrę - zajebistych ludzi. Widać, że to ich pasja. Dlatego jak zamykali szkoły w 2020 Salsa Libre szybko się otworzyła, bo im samym brakowało kontaktu z kursantami. POLECAM! Google nie podoba się opinia.
Krzyś Salsero
Krzyś Salsero
2023-05-06
Bardzo przyjemne miejsce, stworzone z pomysłem dla osób z pasją. To co mnie najbardziej urzekło to genialnie pomyślany rozkład sal i świetnie zagospodarowana przestrzeń. Polecam!

Gdzie jesteśmy?