Natalia Kawa

Natalia Kawa

Od najmłodszych lat jest związana z tańcem, który jest dla niej nie tylko pasją, ale także sposobem na życie. Specjalizuje się w różnych technikach tańca takich jak: salsa, bachata, merengue, jazz dance, modern jazz, tap dance. 

W 2018 roku ukończyła dwuletni kurs instruktorski przy Mazowieckiem Instytucie Kultury w Warszawie o specjalizacji taniec jazzowy. 

Jako tancerka wielostylowa, oprócz codziennych treningów bierze udział w Krajowych i Międzynarodowych zawodach tanecznych. Jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Do jej sukcesów należą m.in. Mistrzostwo Europy w salsa shine duo, II Wicemistrzostwo Europy w kategorii Caribbean show solo i salsa shine duo. Jest Mistrzynią Polski w kategorii salsa solo, bachata solo, salsa shine duo i Wicemistrzynią Polski w kategorii Salsa Pary i Caribbean show solo. 

Na co dzień oprócz realizowania pasji jako tancerka jest instruktorem, trenerem i choreografem. Praca z innymi daje jej wiele radości i motywacji do dalszego rozwoju. 

Współpracuje z różnymi szkołami tanecznymi w Polsce i za granicą, prowadząc warsztaty, zajęcia taneczne a także tworząc choreografie, które można zobaczyć na wielu festiwalach czy zawodach tanecznych. 

Stworzyła także kobiecą grupę choreograficzną Mambonitas we Wrocławiu, w której realizuje się jako trener i choreograf. 

Jest organizatorką warszawskiego festiwalu Mambito. 

Jest pełna pozytywnej energii. Zaraża pasją innych a uśmiech nie znika z jej twarzy. Po prostu kobieta petarda. 

Obejrzyj moje wideo