Karolina Husso

Karolina Husso

Karolina odkryła bachatę w 2020 roku tuż przed pandemią, która zmusiła cały świat do zatrzymania się na jakiś czas. To właśnie, gdy świat się zamykał, jej pasja do tańca zaczęła rosnąć. Jej podróż w stronę bachaty była równie niespodziewana jak pandemia. Rozpoczęło się od darmowych zajęć w klubie w Helsinkach, później pasja zaprowadziła ją do Malagi w Hiszpanii, a następnie prosto do Warszawy 🙂

Jej podróż obejmowała tysiące godzin tańca, setki niesamowitych tańców towarzyskich z ludźmi z całego świata oraz dziesiątki warsztatów z najlepszymi instruktorami.

Dzięki jej doświadczeniu zawodowemu jako fizjoterapeuty dobrze rozumie ruch i anatomię, co pozwala jej udzielać szczegółowych informacji zwrotnych i wskazówek, jak poprawić swoją technikę.

Jako była gimnastyczka potrafi być perfekcjonistką i bardzo wymagającą osobą. Jednak najważniejsze dla niej w tańcu, a zwłaszcza na zajęciach, jest to, żeby każdy czuł się dobrze i dobrze się bawił.

Ponieważ Karolina nie mówi jeszcze po polsku, będzie Was uczyć po angielsku i hiszpańsku. Chętnie wyjaśni również po fińsku lub szwedzku, jeśli szukacie dodatkowego wyzwania 😉

Do zobaczenia na zajęciach!!

Obejrzyj moje wideo

Znajdziesz mnie również na: