Nikita Bubnov

Na pierwszy kurs Bachaty trafił w roku 2013 i tak zafascynował się tym stylem ze od tego czasu nieustannie rozwijał swój warsztat taneczny pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów Bachaty. Uczestnicząc w wielu warsztatach i festiwalach tanecznych miał okazję poznać tajniki Bachaty od najbardziej uznanych i doświadczonych tancerzy Bachaty na świecie: Daniel y Desiree, Korke y Judith, Ronald y Alba, Andrea y Silvia oraz wielu innych.

Tańcząc w różnych formacjach choreograficznych występował podczas wielu wydarzeń tanecznych w Polsce i zagranicą, m. in. na Bachata Stars Poland, Bachata&Kizomba Warsaw Festival by Bachaturo, Riga Bachata Festival oraz Bachata Magic Festival Prague.

Godziny ciężkich treningów sprawiły że w 2016 roku Nikita został zwycięzcą pierwszej edycji konkursu „Baila con sorpresa”, a w 2018 zdobył III miejsce w międzynarodowym konkursie – Warsaw Bachata Social Competition. Jako tancerz, instruktor i choreograf ceni nie tylko technikę, ale również emocje, pasję i kontakt między partnerami.