Oliwia Forma

Oliwia Forma

Oliwia swoją karierę taneczną rozpoczęła już w wieku 9 lat. Wcześniej próbowała swoich sił w gimnastyce artystycznej oraz w tańcach współczesnych, lecz dopiero taniec towarzyski stał się jej pasją na kolejne 10 lat.

W ciągu tego czasu miała okazję uczyć się od najlepszych światowych tancerzy i trenerów oraz startować w niezliczonych turniejach.
W 2016 roku Oliwia rozpoczęła swoją przygodę z salsą liniową, a nieco później z bachatą.

Brała udział w festiwalach takich jak El Sol Salsa Festival, Bachaturo czy BachataDay, ucząc się od najlepszych par świata tanecznego. W 2017 roku rozpoczęła prowadzenie zajęć w parach oraz zajęć lady styling w obu tych stylach w szkole tańca La Clave w Katowicach.

Jej zajęcia łączą technikę z emocjami i zabawą, a doświadczenie w tańcu zarówno turniejowym, jak i socialowym, pozwala jej na prawidłowe rozwijanie umiejętności swoich kursantów.
Co ważniejsze, Oliwia zaraża pasją i energią, dzięki czemu każde zajęcia stają się motywacją do rozwoju.

„Taniec jest dla mnie możliwością wyrażania siebie i swoich emocji, a jednocześnie momentem, w którym możemy stać się, kim chcemy. Jest czymś, co każdego dnia dodaje mi energii w każdej dziedzinie życia.”
Oliwia uważa również, że sekretem do sukcesu w tańcu (i nie tylko) jest ciągłe pozostawanie uczniem, więc nie przestaje szkolić się i rozwijać w różnych stylach tanecznych.

Obejrzyj moje wideo

Znajdziesz mnie również na: