Środowy praktis

Bachata & Salsa

wracamy od 20.09!

Środowy praktis

Bachata & Salsa

wracamy od 20.09!

Środowy praktis

Bachata & Salsa

Kultowy środowy praktis wraca od 20. września! Pytaliście o to co tydzień – mamy to! Zapraszamy wszystkich fanów bachaty i salsy! Dwa parkiety czakają co tydzień o 22:15 🙂

Dołącz do grupy na facebooku: https://www.facebook.com/groups/1294254253955949/

UPDATE: Amigos! W dniu 27.09 praktis salsowo-bachatowy o 22:15 jest jednorazowo odwołany. Zapraszamy za tydzień wraz ze startem nowego sezonu 🙂 Saludos!

Praktis to idealne ogniwo pośrednie między kursem a imprezą! Odbywa się w klimacie imprezowym (światła, ciągła muzyka), ale ma nadal charakter lekcji w formie konsultacji.
Na każdej sali tematycznej będą obecni nasi instruktorzy (zgodnie z informacją w grafiku na stronie www), którzy pomogą Wam szlifować Wasze ulubione figury i rozwieją wszystkie wątpliwości co do ich wykonania!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby powoli szykować się na wyjście na prawdziwą imprezę, ale jeszcze nie są na to gotowi, oraz tych którzy po prostu nie mogą doczekać się już weekendowych imprez!

Cennik:

  • 10zł (płatne kartą/gotówką na recepcji lub przez system Fitssey)
  • Karta Multisport Plus + 5zł (karta/gotówka na recepcji)
  • dla uczestników ostatnich zajęć w Salsa Libre (dotyczy lokalizacji Żelazna godzina 21:15 oraz Samo Centrum Wszechświata godz 21:00) – wstęp bezpłatny

    Zapraszamy co środę po 22:15. Tańczymy do północy! :)