Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  wtorek o 20:10
Start:
09 Jan 2018
2018-01-09 20:10:00 CET

Salsa od podstaw Ada & Marek 9.01

Zapraszamy na niepowtarzalne, dynamiczne i wesołe zajęcia z Adą i Markiem. Rozpoczynamy kurs salsy w parach zupełnie od podstaw już od wtorku 9.01 o 20:10 w naszej nowej centralnej lokalizacji Żelazna 59.

Pamiętaj, że aby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie :)

Lokalizacja: 
Żelazna 59 
Zapraszamy! :)

Adriana Drozdowicz - jedna z najbardziej utalentowanych tancerek salsy w stolicy. Przekaże Ci nie tylko cenne informacje o technice podążania za prowadzeniem, ale również mnóstwo wskazówek co do stylingu i pomoże znaleźć swój własny styl w salsie!

Marek Domański - założyciel Salsa Libre, tancerz i znany instruktor salsy. Na jego zajęciach poznasz mnóstwo użytecznych i efektownych, a przede wszystkim prowadzalnych figur do użycia na parkiecie oraz mnóstwo informacji i wskazówek co do udoskonalenia ruchu Twojego ciała w salsie tak, żebyś nie tańczył tylko "rękami i nogami", ale całym ciałem :)

Ich wspólne zajęcia znane są z wyluzowanej atmosfery oraz dużej dawki poczucia humoru ;) Każde ich zajęcia będą dla Ciebie jak miniwakacje!

Zobacz jak tańczą Ada i Marek:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Instruktorzy
Marek Domański jest założycielem Salsa Libre - największej szkoły salsy w Polsce i jednym z pionierów tego tańca w Warszawie. Tańczy salsę od 2000 roku. Doskonalił swoje umiejętności taneczne pod okiem najlepszych salseros w Anglii, Holandii i Niemczech.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...