Brasil Mix 8 / 8

Kurs Brasil Mix w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  niedziela o 13:15
Start:
10 Apr 2022
2022-04-10 13:15:00 CEST

Brasil fit open z Klaudią

Ladies! Zapraszamy na kultowy niedzielny kurs brasil fit z naszą fantastyczną Klaudią Łucyk w Nowym Sezonie! Wyjątkowe zajęcia pod okiem wspaniałej instruktorki od 10.10 o 13:15 na Żelaznej 59. Nie może Cię zabraknąć! Ten kurs to dawka pozytywnej energii na cały tydzień :) Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dzisiaj

Klaudia Łucyk zaprasza na jedyny w swoim rodzaju taneczny trening, który pozwoli Ci zatrzymać letnie promienie słońca i czerpać z nich energię przez całą jesień i zimę! 

Czekają na Was:
-> energiczna muzyka, 
-> kobiece ruchy oparte na technice samby brazylijskiej, 
-> dużo potu, a jeszcze więcej śmiechu, 
-> wzmocnienie całego ciała, 
-> wysmuklona sylwetka, 
-> poprawa ogólnej kondycji. 
Brzmi fenomenalnie! :)

Brasil fit to energetyczne zajęcia taneczne w klimatach brazylijskich, ale nie tylko. Naszym celem jest spalenie kalorii, dobra zabawa i poprawa wyglądu kobiecych partii ciała... Taniec 80%  i odrobina ćwiczeń kształtujących brzuch, pośladki, nogi.. nic skomplikowanego! :)

Zajęcia (55 min.) odbywają się w studiu na Żelaznej 59.

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Samba średnio zaawansowana z Klaudią

Samba średnio zaawansowana z Klaudią

Ladies! W każdą niedzielę o 14:15 zapraszamy Was na kurs samby brazylijskiej ze wspaniałą Klaudią ŁucykZajęcia dedykowane są paniom na poziomie średnio zaawansowanym. Po rozgrzewce w brazylijskich rytmach (funk, swiungeira, forro) przechodzimy do energicznej choreografii. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj! Widzimy się na Żelaznej 59.
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Reggaetón
Zumba & Fitness
Instruktorzy
Tańczy od 14 lat. Przygodę z tańcem zaczynała od styli nowoczesnych po latynoamerykańskie. Szczególnie pełne energii tańce brazylijskie są jej największą pasją. Gorącej samby uczyła się od rodowitego Brazylijczyka, który zaszczepił w niej miłość właśnie do samby pod każdą postacią ale nie tylko...
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...