Anna Czubak
Anna Czubak

Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała już w wieku szkolnym, kiedy zaczęła uczęszczać na lekcje tańca towarzyskiego. Po drodze poznała precyzję baletu – jednak to nie była miłość.

Za sprawą znajomych poznała salsę kubańską, która pokazała jej ile można czerpać zabawy i radości z tańca. Spragniona nowych wrażeń zaczęła trenować pole dance a rozpoczynając studia rozpoczęła przygodę z salsą liniową. Taniec stał się nieodłączną częścią dnia i wreszcie w 2012 roku przyszła fascynacja Bachatą i Kizombą... i odkryła, że w tych stylach czuje się jak prawdziwy żeglarz na morzu.

Obecnie, nadal doskonali swój warsztat biorąc udział w licznych festiwalach w kraju jak i za granicą.
Jako jedna z nielicznych instruktorek w Polsce współtworzyła choreografię Urban kizombową oraz zdobyła certyfikat Instruktora Urban Kiz u twórców stylu. Współprowadziła warsztaty Urban Kiz m.in. z Jose Enrique Valerio podczas Kizz in Poland w Polsce,  All Stars Festival w Budapeszcie czy Bratislava Winter Festival; Ronie Saleh podczas Valentine Dance Festival w Berlinie oraz All Stars Festival w Budapeszcie oraz Mo Tora podczas Midi Station w Brukseli.

Na swoich zajęciach stawia na dobrą energię oraz naturalność ruchu. W tańcu ważne są dla niej emocje, interpretacja muzyki oraz kontakt z partnerem
Wideo z Anna:
Kursy, które prowadzi Anna:
Zobacz ostatnie newsy dla Anna:
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
Bachata solo poziom P2 z Anią - regularny kurs od 22.10

Bachata solo poziom P2 z Anią - regularny kurs od 22.10

Ladies, mamy coś specjalnie dla Was!
Zapraszamy wszystkie Panie znające krok podstawowy na kurs zmysłowej bachaty solo w najbardziej kobiecym wydaniu!
Zajęcia na poziomie P2 w piątki o 17:00 od 22.10 poprowadzi zjawiskowa Ania Czubak. Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dziś :)
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...