Anna Czubak
Anna Czubak

Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała już w wieku szkolnym, kiedy zaczęła uczęszczać na lekcje tańca towarzyskiego. Po drodze poznała precyzję baletu – jednak to nie była miłość.

Za sprawą znajomych poznała salsę kubańską, która pokazała jej ile można czerpać zabawy i radości z tańca. Spragniona nowych wrażeń zaczęła trenować pole dance a rozpoczynając studia rozpoczęła przygodę z salsą liniową. Taniec stał się nieodłączną częścią dnia i wreszcie w 2012 roku przyszła fascynacja Bachatą i Kizombą... i odkryła, że w tych stylach czuje się jak prawdziwy żeglarz na morzu.

Obecnie, nadal doskonali swój warsztat biorąc udział w licznych festiwalach w kraju jak i za granicą.
Jako jedna z nielicznych instruktorek w Polsce współtworzyła choreografię Urban kizombową oraz zdobyła certyfikat Instruktora Urban Kiz u twórców stylu. Współprowadziła warsztaty Urban Kiz m.in. z Jose Enrique Valerio podczas Kizz in Poland w Polsce,  All Stars Festival w Budapeszcie czy Bratislava Winter Festival; Ronie Saleh podczas Valentine Dance Festival w Berlinie oraz All Stars Festival w Budapeszcie oraz Mo Tora podczas Midi Station w Brukseli.

Na swoich zajęciach stawia na dobrą energię oraz naturalność ruchu. W tańcu ważne są dla niej emocje, interpretacja muzyki oraz kontakt z partnerem
Wideo z Anna:
Kursy, które prowadzi Anna:
Zobacz ostatnie newsy dla Anna:
Urban kiz od podstaw crash course Ania & Artur 25-26.04

Urban kiz od podstaw crash course Ania & Artur 25-26.04

Już 25-26.04 zapraszamy na intensywny, weekendowy crash course urban kiz od podstaw! Dołącz do nas i poznaj tajniki tego unikatowego stylu pod okiem prawdziwych profesjonalistów zajęcia poprowadzą
Ania CzubakArtur MarciniakCrash course odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...